Avusturya’dan Simental Irkı Düve Ithal Ediyoruz.

T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı’nın kriterleri, teknik ve sağlık koşullarına uygun olarak  Dünya çapında Altinstern – 35 yıllık deneyim tecrübesiyle Damızlık Büyükbaş Hayvan İthalatı yapıyoruz.
Avusturyadan Simmental Irkı Damızlık gebe düve hayvanları müşterilerimizin talep ettiği miktarta temin ediyoruz.
Altinstern, Avusturya, Viyana’da bulunan 35 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip Dünyanın tanıdığı Altinstern  çiftlik hayvancılığı firmasının, Türkiye temsilcisi olan firmamız, şahıslara ve şirketlere Dünyanın en çok satan et ve süt veriminde en iyisi SİMMENTAL ırkı gebe düveleri 1. elden anahtar teslimi yerinize teslim ediyoruz siz kazanıyorsunuz.
Uluslararası hayvancılık pazarının dinamik koşulları, müşterilerimize sunabileceğimiz güvenli bir platform gerektiriyordu. Bizde Verimliliğin yanı sıra proaktiviteye ve dürüstlük ilkesine inancımızla, müşterilerimze en son teknolojiyle en iyi çözümleri sunmaktayız.
Size yüksek kaliteyi sunabilmek amacıyla, kişiler arası ilişkilere değer vererek sürdürebilmek bizim odak noktamızdır. Altinstern Türkiye temsilciliği Yeniyol mahallesi sel sokak kip iş merkezi 33/2 Çorum’da  bulunan adresimizde hafta içi Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri sabah 09:00 ile 18:00 saatleri arası ofisimiz açık, sabit telefonumuz 0364 224 82 50 numaramızdan bize ulaşabilirler.

Anavatanı İsviçre olan Kombine verimli bir ırk olan SİMMENTAL büyük baş ırkın Hakim renk kompozisyonu sarı-beyaz alacadır.
Başta genelde beyazlık bulunur. Vücut yapısı dayanıklı olması nedeni ile ülkemiz iklim ve arazi şartlarına çabuk adapte olmuştur.
Bu özelliği ve kombine verimliliği ile sığır yetiştiricileri tarafından tercih edilen bir ırktır. 1. Laktasyon süt verimi 6000 litre, birden fazla yavru yapmışsa 6500 litredir.
Buzağılarda doğum ağırlığı 40-45 kilogram, ergin dişilerde canlı ağırlık 600-650 kilogram, erkeklerde ise 900-1.100 kilogram civarındadır. Beside günlük 1.300-1.400 gram canlı ağırlık kazanabilirler.
Altınstern, küresel çiftçi ağımızdaki önemli hayvan yetiştiricileri ve üreme dernekleri ile güçlü bir ortaklığı sürekli olarak sürdürmektedir.
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞININ İ KRİTERLERİ GEÇERLİDİR.
Altinstern Türkiye temsilciliği
Adres: Yeniyol mahallesi sel sokak kip iş merkezi 33/2 de Çorum
Hafta içi: Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri sabah 09:00 ile 18:00 saatleri arası açık,
Ofis Tel: 0364 224 82 50